Světelné reklamy

Pomocí moderní výrobní techniky a dlouholeté zkušenosti dokážeme zhotovit světelnou reklamu přímo na míru. Uskutečníme neobvyklé nápady a zrealizujeme originální a účinné světelné štíty, výstrče či 3D nápisy. Pro každého klienta najdeme vyhovující řešení od reklamních tabulí s fóliovým polepem či digitálním potiskem až k velkoplošné světelné reklamě. Nejefektivněji může Vaše reklama vyniknout např. pomocí plastických 3D nápisů. Působením trojrozměrného písma vznikají zajímavé světelné a stínové efekty. Díky možnosti výběru materiálu, např. plastová, hliníková, mosazná, nerezová, měděná nebo pozlacená písmena, dodáme Vaší světelné reklamě originální vzhled.

Neonové reklamy

Neonové nápisy se opět dostávají do módy a jsou výrazem originality. Volně umístěné neony dodávají reklamě atraktivní a jedinečný vzhled. Neonové reklamy vzbuzují pozornost, přitahují pohledy a pomůžou tak Vaší firmě zviditelnit se.

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Světelné štíty a výstrče

Výstrčný světelný štít je nejběžnější druhem světelné reklamy. Výhodou světelných štítů a výstrčí je jejich velký reklamní záběr. Štíty a výstrče jsou totiž viditelné několik metrů před Vaši firmou či prodejnou. Zákazník reklamu registruje aniž by musel stát přímo čelem před firmou. Chcete atraktivní a poutavou reklamu, chcete zaujmout a zvýraznit svoji firmu třeba na výstavě či prezentaci? Světelný štít nebo poutač je tím pravým, zvláště pokud je celý vyroben z průsvitného plexiskla.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Světené 3D nápisy

Vaše reklama může nejefektivněji vyniknout pomocí plastických 3D světelných nápisů. Světelné 3D nápisy jsou vhodné jak do exteriéru tak interiéru. Působením trojrozměrného písma vznikají zajímavé světelné a stínové efekty, přičemž vzhled fasády zůstane zachován. Díky možnosti výběru z rozličných materiálů, např. plastová, hliníková, mosazná, nerezová, měděná nebo pozlacená písmena, dodáte Vaší světelné reklamě originální vzhled díky 3D efektu.

 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Plexi písmena a znaky

Další efektivní variantou světelné reklamy jsou plexi písmena a znaky v kombinaci se světelným boxem. Opět zde vzniká zajímavý stínový efekt plexi písmen díky světelnému boxu. Barevná škála plexi materiálu je také široká. Samotný světelný box může být opět vyroben z více druhů materiálu např. plast, hliník, mosaz, nerez atd. Výsledkem je opravdu působivá a originální světelná reklama. 

 

 

Doporučujeme


Výroba webů: © 2010 Trigon Agency s.r.o. www.trigonag.cz
www.domoviny.cz - www.lionhead.cz

Webdesign and CMS: www.vades.cz | kódoval Strita.Design